Kalkulator Kredytowy

Nasz kalkulator umożliwia oszacowanie raty kredytu przy podanych warunkach.

Obecnie Polskie Banki nie oferują już kredytów o stałym oprocentowaniu, zatem podana kwota jest wyliczona według oprocentowania podanego przez użytkownika.

Proszę zwrócić uwagę, iż podane poniżej wyliczenie nie jest ofertą w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

kalkulator umożliwia wyliczenie rat kredytu dla dowolnego banku.

Koszt marży banku, prowizji oraz ubezpieczenia zależy od konkretnej oferty banku, które się szybko zmieniają. Jeśli nie jesteś pewien tych wartości pozostaw wartości domyślne i wyślij zgłoszenie przy pomocy przycisku poniżej a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą aby omówić szczegóły kredytu.

W razie niepewności zawsze służymy pomocą 🙂
od 50000 do 10000000 (PLN)
od 1 roku do 35 lat
WIBOR + marża banku w procentach
Zazwyczaj pomiędzy 1% a 10%
Zazwyczaj pomiędzy 0,02% a o,1%, średnio 0,07%
Hidden
Hidden
Zgoda(wymagane)
przykazania kredytobiorcy:


1. Nigdy nie bierz kredytu w obcej walucie, to jest oddawanie steru własnych finansów bankowi centralnemu innego kraju -przykład frankowiczów

2. Nigdy nie bierz kredytu pod absolutne maksimum swoich możliwości spłaty, ponieważ raty kredytu zależą od stóp procentowych, które mają drastyczny wpływ na wysokość rat. Dla bezpieczeństwa wybierz taki kredyt, abyś był w stanie dalej go spłacać nawet przy oprocentowaniu 20% utrzymującym się przez 1 rok

3. weź pod uwagę, iż inflacja w polsce będzie się utrzymywać na wysokim poziomie co najmniej przez 5 następnych lat, zatem obecne wyliczenia twojej zdolności kredytowej powinieneś podzielić przez 2 lub nawet 3 jeśli prowadzisz działalność gospodarczą

4. nie daj się nabrać na żadne czarodziejskie sztuczki kredytowe, to niestety tylko szkodzi zamiast pomagać. Przykładem są tzw. wakacje kredytowe- to de facto powoduje że musisz zapłacić więcej niż początkowo zakładałeś. Tu nie ma czarów, sztuczek ani dróg na skróty!

5. jeśli coś wydaje się zbyt piękne aby było prawdziwe- to na 100% jest. nie szukaj "okazji", bo w branży kredytów takich po prostu nie ma. bądź realistą!